कर्मचारीहरु

नाम पद ईमेल फोन फोटो
दीर्घ नारायण पौडेल कार्यकारी अधिकृत eo@pokharamun.gov.np ९८५६००७१११
बसन्त राज सिग्देल प्रमुख लेखा नियन्त्रक cfc@pokharamun.gov.np ९८५११२१९५७
ओम राज पौडेल बरिष्ठ अधिकृत, महाशाखा प्रमुख,सामाजिक विकास महाशाखा / सूचना अधिकारी poudelomraj@gmail.com, info@pokharamun.gov.np ०६१५२५६४०
इ.शारदामोहन काफ्ले बरिष्ठ इञ्जिनियर, महाशाखा प्रमुख, सार्वजनिक निर्माण महाशाखा smkafle01@yahoo.com ०६१-५५००६४
अनन्त प्रसाद कोइराला प्रशासन महाशाखा प्रमुख/ बरिष्ठ अालेप अधिकृत apkoiralapsmc@gmail.com ०६१५२११०४
बसन्त प्रसाद चालिसे बरिष्ठ निरिक्षक, महाशाखा प्रमुख/ निरिक्षण महाशाखा, chalisebasanta@gmail.com 0615,42421
नारायण प्रसाद शर्मा वरिष्ठ कानुन अधिकृत/ गुनासो सुन्ने अधिकारी sharma20820@gmail.com ०६१,५४०५५०
ई.सुरेन्द्र पाण्डे बरिष्ठ इञ्जिनियर surendra.pokhara@gmail.com ०६१-५-२०३०१
ई.पुर्ण बहादुर गुरुङ् बरिष्ठ इञ्जिनियर gurungpb17@gmail.com ०६१-५-२०३०१
कल्पना बराल प्रशासकिय अधिकृत kalpanabaral27@yahoo.com ०६१,५३२६८०, ०६१५२१४६०
शिवहरी शर्मा कर अधिकृत shivahariji@gmail.com 061-5,20392
निर्मलमान सिंह भण्डारी वातावरण अधिकृत bhandarinirmal42@gmail.com 061-5-40278
दुर्गा न्याैपाने कार्यक्रम अधिकृत
चुडामणि तिवारी शाखा प्रमुख/ अधिकृतस्तर छैठौ ०६१-५-२८५८५
छविलाल शर्मा शाखा प्रमुख/ अधिकृतस्तर छैठौ chhabiji@yahoo.com 061-5-41956
चन्द्रावती वाग्ले शाखा प्रमुख/ अधिकृतस्तर छैठौ chandrawati.wagle1@gmail.com 9856048922
Chunamani Tiwari Division Chief/Officer level 6 061528585
सविता ढुङ्गाना बित्त अधिकृत
ई.श्यामजी बास्तोला इञ्जिनियर shyamjee_bastola@yahoo.com ०६१-५-२७१७३
अमिर भण्डारी इञ्जिनियर pleaseamir@gmail.com ०६१-५-२१४६०
ई.अरुणराज पौडेल इञ्जिनियर arunrajpoudel@gmail.com ०६१-५-२०३०१
ई.धर्मराज लामिछाने इञ्जिनियर lamichanedharma02@gmail.com
ई. भुवनेश्वर तिमिल्सिना इञ्जिनियर bhuvant@gmail.com ८९५६०२२५७२
इ.महेन्द्र गोदार इञ्जिनियर mb.godar15@gmail.com ०६१,४६२८३९
ई.ध्रुवराज भट्टराइ इञ्जिनियर dhruba.binu@gmail.com 061-5-32301
ई.सर्मिला गाैतम सूचना अधिकृत प्राविधिक info@pokharamun.gov.np, electsweetsaru1994@gmail.com
दुर्गा भुजेल सहायक स्थर पाचौ drbhujel@gmail.com ०६१-२०३९२
शुसिला कुमारी पाैडेल पराजुली नायव सुव्वा ०६१,५२०३९२
मनकला खनाल नायव सुव्वा ०६१-५-२०९७९
सञ्जित प्रधान जुनियर ईञ्जिनियर sanjit_21576@hotmail.com
रामचन्द्र पोख्रेल जुनियर ईञ्जिनियर rcpokhrel10@gmail.com ०६१-५-२१४६०
नेत्र प्रसाद तिमिल्सिना जुनियर ईञ्जिनियर sarangi2037@gmail.com ०६१-५-३९९१६
सबिता तामाङ वडा सचिव वडा नं ३
कुम बहादुर तामाङ् वडा सचिव वडा नं ५
सुर्यमोहन पौडेल वडा सचिव वडा नं ११
गनेस गिरि अमिन ९८५६०१६१२२
दिवाकर सुवेदी अमिन ९८५६०३१२२७
विष्णु बहादुर भुजेल नगरप्रहरी असइ ९८४६०८५८३४
तोरण कुँवर सह-लेखापाल kunwartoran@gmail.com 061-5-51455
झलक प्रसाद पाैडेल इलेक्ट्रिसियन पाँचाै jhalakpsmc@gmail.com
कृष्ण बहादुर कार्की कार्यालय सहयाेगी सहायकस्तर पाँचाै ०६१,५२०३९२
छविकला शर्मा खरिदार ०६१-५२०३९२
सरला अाेझा खरिदार ०६१,५२०३९२
सुरज शाक्य खरिदार ०६१,५२०३९२
माेहन प्रसाद ढूङ्गाना खरिदार ०६१-५२०३९२
कमला गुरुङ् सहायकस्तर चौथों ०६१-५-४०२७८
राजु सुवेदी सहायकस्तर चौथों rajusubedi73@yahoo.com 061-5-51455
चिरञ्जिवि पाैडेल सहायकस्तर चौथों
सावित्रा के.शी. सहायकस्तर चौथों kcsabi_kamana21@hotmail.com
मिना भुजेल सहायकस्तर चौथों minamgr2007@yahoo.com 061-5-51455
हर्क बहादुर गायक सहायकस्तर चौथों harkagayak@gmail.com ०६१-५-२८५८५
दीप बहादुर काेइराला सहायकस्तर चौथों ०६१५२७६०४
सुनिता केशी सहायकस्तर चौथों
अनिता गुरुङ् सहायकस्तर चौथों sagun38@yahoo.com ०६१-५-२८५८५
मञ्जु गुरुङ् सहायकस्तर चौथों gr_g_gyanu@hotmail.com
सरस्वती अधिकारी सहायकस्तर चौथों ०६१-५-२०९७९
रविचन्द्र जमरकट्टेल सहायकस्तर चौथों rabichandra24@gmail.com
निर्मला बस्नेत सहायकस्तर चौथों nbasnet8@gmail.com ०६१-५२०३९२
कमला पराजुली सहायकस्तर चौथों parajulikamala@yahoo.com ०६१-५-२०९७९
राेसन गुरुङ् सहायकस्तर चौथों
साबित्री तिम्सिना सहायकस्तर चौथों
सरस्वती पोख्रेल सहायकस्तर चौथों ०६१-५-२०९७९
रामजी परियार सहायकस्तर चौथों ०६१५४१९५६
गौरी रिमाल सहायकस्तर तृतिय
गोमा कार्की सहायकस्तर तृतिय
हरीमाया परियार सहायकस्तर तृतिय haripurnima6@gmail.com
लक्ष्मी अधिकारी सहायक स्तर चाैथाे शिक्षिका ०६१-५२०३९२
अप्सरा कोइराला सहायक स्तर तृतिय शिक्षिका ०६१-५२७१७३
मञ्जु कार्की सहायक स्तर तृतिय शिक्षिका ०६१,५२०३९२
यज्ञ बहादुर गायक बरिष्ठ चालक ९८४६०३२९६५
रेवती भण्डारी नगर प्रहरी rebatibhandari@gmail.com ०६१-५४१९५६,९८५६०३१५२९
बलराम आचार्य सहायकस्तर प्रथम ९८५६०३२२१४
बिमाया गुरुङ् सहायकस्तर प्रथम ०६१-५२७१७३
धनेश्वर शर्मा सहायकस्तर प्रथम ९८४६८५८९०९
इन्द्र प्रसाद रिमाल चालक
काले गायक चालक
टिका प्रसाद रिमाल चालक tikarimal@yahoo.com
गोविन्द राइ कार्यालय सहयोगी ९८४६०७८९५४
साेमाया कामी कार्यालय सहयोगी ०६१-५२७१७३